Uskrzydleni

Zeszły sezon był dla snw*, jakby to określić, „dość mozolny”. Pomiędzy wieloma pięknymi chwilami w spektaklowych okolicznościach w kamienicy przy ulicy Starowiślnej, zaczęła nas przytłaczać logistyka i organizacja naszego przedsięwzięcia… Robiliśmy co mogliśmy, by nie dać po sobie nic poznać, ale pod koniec sezonu brakowało nam już nieco tchu w sztukonawynosowej piersi… Wisiało nad nami pewne widmo, które (gdyby się zrealizowało) zmusiłoby nas do poważnych zmian, na które z pewnością nie mieliśmy ochoty, a nie wiemy czy znaleźlibyśmy siły…

Wykonywaliśmy wiele ruchów, podejmowaliśmy nowe dzialania, by sztuka kwitła, a wydawało nam się, że pąki sztuki… uwzięły się na świat. Podlewaliśmy, ustawialiśmy do słońca, nawoziliśmy, a one włączyły pauzę. Zasklepiły się w swojej skorupie i mówiły, nie wiedzieć czemu: „Nie teraz…”

I nagle… Szaleństwo… U progu nowego sezonu wystrzeliły zbiorowo…

2016-09-09-19-51-09

Podgryzające sztukonawynosową duszę widmo oddaliło się bezpowrotnie. Zaczęliśmy oddychać pełną piersią. Nasz lokal zaczął pięknieć, udało nam się zdążyć z porządkami, podjęliśmy nowe, świetnie rokujące współprace, zaczęliśmy próby, którym towarzyszy nieziemska atmosfera, mamy nową „Kobietę Sztuki”, która zaczyna odciążać nas w wielu kwestiach, pobiegliśmy w Business Runie, pomogliśmy, i co najważniejsze… Nasi Goście/Widzowie, na otwierające sezon ” Postrzały”, zjawili sie licznie i z przeróżnych stron świata, dając nam do zrozumienia, że ktoś na nas czeka!

Nie wiemy czy ten uskrzydlający weekend był przypadkiem, czy tendencją na ten sezon… Mamy nadzieję, że tym drugim, ale jeśli nie, to wiedzcie, że sił w nas spoczywa ogorm i z takimi sztuki: Ludźmi, Przyjaciolmi i Gośćmi będziemy trwać na posterunku jeszcze niejeden teatralny sezon!

słowa: Szefowa

kreska: Szef

*snw – tym skrótem określamy sztukę na wynos. Na skróty mówimy:

Jesteśmy w snw

Jesteśmy w sztuce

Jesteśmy na Staro…

Gdyby snw miało wystąpić w Ulicy Sezamkowej, z pewnością byłby to odcinek sponsorowany literką „s”

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s