Dziś nam po prostu smutno

Niewiele jest dni w sztukonawynosowym kalendarzu pewnych. Ważnych dat, z wydarzeniami zaplanowanymi z wysokiej góry. W zasadzie jest jeden taki dzień i pół. Ta połówka to początek sezonu, weekend pokrywający się z akcją charytatywną Poland Business Run. Od dobrych kilku lat otwieramy sezon w dniu, w którym biegną businsessowe sztafety. Ruchoma to nieco data wrześniowa, weekendowa.

Pełny dzień to 24.03. … – Urodziny Sceny Pokój. W 2013 odbyła się wtedy premiera „Postrzału” – pierwszej autonomicznej produkcji sztuki na wynos, a potem sześciokrotnie już Urodzinowy Dzień Otwarty. W tym roku oprócz dnia otwartego planowaliśmy w ramach obchodów urodzinowych całodniowe teatralne wydarzenie „Jestem obok. Wszyscy w domu”, które ostatecznie i w pełnej krasie otworzyłoby w końcu młodszą siostrę Sceny Pokój – Scenę Kameralną… Tak to sprytnie wymyśliliśmy, by było jeszcze huczniej niż zazwyczaj, i by w kolejnym roku siostry mogły świętować razem. Wciąż 24.03… Chcieliśmy też sprawić sobie społecznościowo – internetowy prezent…

20-03-24 Darutek dziś nam po prostu smutno

Nie było premiery wydarzenia…

Nie będzie Dnia Otwartego…

Nie będzie Was jutro w Starowiślnych progach…

Nie będziemy częstować cynamonowymi ciastkami w kształcie sztukonawynosowych nóg logotypowych…

Nie będzie też promocyjnych trzynastkowych biletów…

Nie będzie jutro gwarno…

Nie spotkamy się…

Próbujemy być dla Was w sieci, ale naprawdę trudno nam udawać, że teatr – tę ze sztuk, której integralną częścią jest żywy kontakt z Wami, można robić online.

Dziś nam po prostu smutno.

słowa: Szefowa

kreska: Szef

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s