(nie)urodziny

Kiedy 12.03.2020 roku, na dwanaście dni przed urodzinami Sceny Pokój / sztuki na wynos, a na dwa tygodnie przed naszą największą premierą, rozpoczął się okres pandemicznego zamknięcia – było dziwnie… Było smutno, ale jeszcze przez chwile, zdawało się, że to na chwilę…

Z tej chwili zrobiło się półtora, prawie bezspektaklowego, roku. Dwukrotnie nie odbył się Urodzinowy Dzień Otwarty. Ten sezon zaczął się z nadzieją. Najpierw delikatną, a potem coraz bardziej pachnącą wiosną – odwilżą. (W styczniu podjęliśmy wprawdzie decyzję, by nie grać w lutym, bo kolejna fala sprawiła, że mnóstwo było odwoływanych spektakli wokół, a my nie lubimy odwoływać…)

Szykowaliśmy się na wiosnę! By od marca kwitnąć dla Was i z Wami, by otworzyć Urodzinowe Drzwi 24.03 na oścież, by cieszyć się na początku kwietnia z powrotu „Jestem Obok”, z majowego powrotu „Trzech Sióstr”, z szykowanej premiery na maj i och! I ach!

Na początku lutego naprawdę nie spodziewaliśmy się, że to właśnie tegoroczne będą najsmutniejszymi urodzinami Sceny Pokój / sztuki na wynos. Bo jak świętować datę, która stała się miesięcznicą wybuchu wojny?

Dlatego dziś krótko:

DZIĘKUJEMY,

że jesteście z nami nasze drogie Gościnie, nasi drodzy Goście!

BĄDŹCIE dalej z nami!

Przychodźcie do sztuki! Zabierajcie ją na wynos!

Poświętujemy sobie za rok!

Z Wami!

Na żywo i online i z kiiiilooogramami cynamonowych ciastek w kształcie sztukowych nóg!

DZIĘKUJEMY!

Słowa:

Szefowa

Kreska:

Szef

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s