Urodzinowy Dzień Otwarty

24.03 – to oficjalny dzień urodzin Sceny Pokój – miejsca gdzie sztuka na wynos gra repertuarowo i stacjonarnie, każdorazowo dla najmniejszej (bo trzynastoosobowej) widowni w Polsce.

W tym dniu będziemy dla Państwa otwierać nasze skromne progi przy ul. Starowiślnej 55/6, zapraszając Was, drodzy Państwo, do zapoznania i/lub odnowienia znajomości ze sztuką na wynos. Za każdym razem będziemy przygotowywać dla Państwa atrakcje, z których część być może stanie się tradycją.

Zeszłoroczne – III Urodziny Sceny Pokój – odbyły się 24.03.2015, w godz. 13:00 – 20:00.

Oto co dla Państwa przygotowaliśmy na ten szczególny dzień:

Atrakcja numer 1. Coś dla kubków smakowych i budowania pozytywnych asocjacji z marką, czyli logotypowe ciastka cynamonowe. W zeszłym roku zebrały opinie wielce pochlebne, a spróbować można ich tylko raz w roku – w dniu urodzin Sceny Pokój!

logotypowe ciastka cynamonowe

logotypowe ciastka cynamonowe

Atrakcja numer 2. Coś, by oddać hołd liczbie, którą bardzo lubimy, i która dla Sceny Pokój, ma niemałe znaczenie – trzynastce, czyli pula biletów na spektakle do końca sezonu 2014 / 2015 w promocyjnych cenach:
13 biletów po 13 zł 

pula biletów promocyjnych

pula biletów promocyjnych „13”

13 biletów po 26 zł
13 biletów po 39 zł 


Bilety promocyjne będą do nabycia jedynie w siedzibie sztuki na wynos przy ul. Starowiślnej 55/6 w dniu 24.03.2016 roku w godzinach 13:00 – 20:00, aż do wyczerpania puli biletów promocyjnych. Jedna osoba będzie mogła nabyć maksymalnie 2 bilety z danej puli.

Atrakcja numer 3. Z racji kalendarzowego zbiegu okoliczności, w tym roku będzie można wspólnie ze sztuką, lub dla sztuki, w przestrzeniach sztuki stworzyć pisankę.

Atrakcja numer 4. Coś dla zespolenia się ze sztuką jeszcze intensywniejszego – druga, licytacja „kafla sztuki”.

licytacja "kafla sztuki"

licytacja „kafla sztuki”

Cóż to takiego?
W sztukonawynosowej kuchni mamy tzw. „ścianę sztuki” – dwie ściany wyłożone białymi kaflami, których miejsca sukcesywnie zajmują czarno-białe zdjęcia ze spektakli, oraz portrety „Ludzi sztuki”.
W dniu urodzin, otworzymy dla Państwa tę ścianę! Oddamy w Państwa ręce jednego kafla, na którym będzie mogło znaleźć się Państwa zdjęcie, lub logotyp Państwaj firmy! W ten sposób będziecie mogli stać się stałymi członkami naszej sztukonawynosowej społeczności i trwale zaznaczycie swoją obecność w naszej kuchni.
Kafla oddamy w Państwa ręce drogą licytacji.
Potrwa ona przez cały dzień otwarty – rozpocznie się o godz. 13:00, zakończy o godz. 20:00.
Cena wywoławcza to 13 zł.
Licytować będzie można za pomocą facebooka, fizycznej obecności oraz smsów (880882518).
Na bieżąco będziemy Państwa informować o losach licytacji w komentarzach w poście licytacyjnym, na naszym profilu na FB.
Co istotne, osoba / firma / instytucja, która wylicytuje kafel zostanie automatycznie mecenasem sztuki na wynos / Sceny Pokój, a środki wylicytowane spożytkujemy w 100% na naszą artystyczną działalność.

Atrakcja nr 5. Premiera „Kubków sztuki”. 13 unikatowych, ręcznie robionych kubków (ceramicznych) wypełnionych po brzegi różnymi formami sztuki. Do nabycia przez cały rok / lub do wyczerpania edycji.

Do zobaczenia!

PS. Jeśli macie Państwo jakieś pytania dotyczące Dnia Otwartego – zapraszamy do kontaktu:

sztukanawynos@gmail.com / 880882518

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s