byliśmy

7.05.2017, g. 20:00

Koncert zespołu PANIE … na wynos w Alchemii

PANIE użyczyli sztuce na wynos cząstkę ich myślowego pokładu. Utwór „Statek” z nadchodzącej płyty pojawia się w „Trzech siostrach” Czechowa – najnowszej produkcji granej w Krakowie na kameralnej Scenie Pokój.

Poznajcie słowno-muzycznie PANIE. Obejrzyjcie teatralno-muzyczne „Trzy siostry”.  Zobaczcie, jak wygląda nasze połączenie!

PANIE to: erdman/graczyk/patolski

Trio z Łodzi. Wykonują psychohardpop, gatunek muzyczny, który powołali do życia po to, by samemu dyktować warunki. Na pierwszym miejscu są słowa, za każdym razem o czymś istotnym, ale nigdy wprost. Słowa ubierają w dźwięki, które wykonują na żywo.

Erdman – śpiewa, pisze teksty i gra na gitarze. To klasycznie wykształcony wokalista, śpiewak operowy. Na co dzień solista Teatru Muzycznego w Łodzi.

Graczyk – pisze teksty i gra na basie. Pisze gry wideo.

Patolski – gra na perkusji. Muzyk z powołania. Na co dzień sprawuje pieczę nad miliardami w instytucji finansowej.

Wkrótce będzie miała miejsce premiera długogrającego debiutu PANIE:

Pies Bakserwilów

Tylko myśl daje wolność, dlatego Pies Bakserwilów, to album bezkompromisowy. Taka jest myśl przewodnia, mistrzowsko zrealizowana przez znakomitego Pawła Cieślaka z Hasselhoff Studio. Ale to dopiero początek znakomitości, bo PANIE wspiera zjawiskowa Iza Lach, która swoim wokalem rozświetla tę płytę jak raca na Święto Niepodległości. Pies Baskerwilów to opera na sterydach z librettem na dopingu. To suplement obłędu. Przed wysłuchaniem nie kontaktuj się z nikim.

 

Reklama